Чергування на масових заходах

Масові свята і корпоративні заходи вимагають уважного і відповідального підходу до своєї організації. Адже захід повинен бути цікавим, яскравим і одночасно безпечним. Чергування лікарських бригад стало одним з обов’язкових вимог техніки безпеки будь-якого заходу. Всеукраїнська спілка парамедиків  має великий досвід медичного забезпечення масових подій, корпоративних, спортивних і соціальних заходів.

Чергування наших спеціалістів гарантує безпеку і своєчасну медичну допомогу всім учасникам свята або змагань. Обслуговування корпоративних заходів від Всеукраїнської спілки парамедиків — це уважний професійний персонал, готовий у будь-яку хвилину негайно надати допомогу будь-якої складності всім, кому вона необхідна, організувати госпіталізацію хворих та евакуацію постраждалих.

Ми  користуємося новітнім оснащенням яке дозволяє проводити складні лікарські маніпуляції, у тому числі, інтенсивну терапію. Це сучасна реанімаційна та діагностична техніка, а також повний комплект медичних препаратів на будь-який випадок.

Деталі за телефоном 050-537-61-80