Внаслідок великої кількості обговорень нового методу екстракції кліща, що поширюють мережею, я був змушений написати цей пост, як доповнення до своєї попередньої статті про кліщів. Новий метод був придуманий чиєюсь головою, мабуть, при нападі ТІА (транзиторна ішемічна атака — стан, при якому тканини мозку не отримують потрібну кількість крові). Отже, рекомендується взяти шприц, обрізати його, притиснути до шкіри (над кліщем), і тягнути поршень на себе. Нібито у створеному вакуумі кліщ вилізе.

Розпочнемо з теорії. Такий варіант можливий за однієї умови: ви – надувна лялька, і кліщ закриває отвір у вашому тілі, і дійсно, якщо його потягнути – він вилетить і ви здуєтеся. У випадку номальної людини – ви створюєте вакуум по всій площі тієї захваченої поверхні і в цьому немає ніякого сенсу. ПРАКТИЧНО: кліщ неушкоджений залишається на місці, навколо кліща великий набряк і гематома внаслідок дії вакууму (як після банки).

Я ніколи не поважав людей, які просто перекладають відповідальність на інших, тобто бездумно репостять пости, просто стоять поруч і викликають швидку і тд. Перед тим, як щось зробити, треба подумати, а також відповідати за свої слова. Отже, перед тим, як говорити якусь нісенітницю про те, що джгут можна замінити ременем чи шнурком з трусів, кліща можна витягнути шрицем, на унітазі можна полетіти в космос, — спробуйте це, просто спробуйте, і не репостіть.

АВТОР: Вус Ярослав