У більшості людей в голові живуть спеціальні таргани, які відповідають за здоровий спосіб життя.
Періодично вони прокидаються і створюють безліч легенд про здоровий спосіб життя. Більшість легенд смішні, але ж люди в них вірять і повторюють. Я розгляну лише найбільш поширені легенди.
1. Пити свіжовитиснені соки натще. Отже людина прокинулася вранці, шлунок порожній, лише наповнений кислим шлунковим соком, і ми додамо ще свіжої кислоти, кислоти, яка окрім шкідливоі дії на шлунок потребує ще й виділення великої кількості ферментів, до чого підшлункова ще не готова, отже — панкреатит.
2. Сирі яйця натще. Та сама історія з підшлунковою і в додачу ще й сальмонельоз, про який ви можете прочитати в моїх корисних порадах.
3. Біг, особливо вечірній. Будь-яка фізична активність перед сном не може бути корисною, адже це суперечить біологічному годиннику. А сам біг може бути корисни тільки тоді, коли ви бігаєте в хороших м’яких кросівках, по спеціальному покриттю (не асфальт), і за межами міста, не дихаючи пилом і брудом. В іншому ж випадку ви вбиваєте свої коліна та хребет.
4. Мінеральні води — Ропа, Боржомі і тд. Їх не можна пити літрами! НЕ МОЖНА. Для кожної мінеральної води є інструкція. Зазвичай це 1 столова ложка на 1 літр води, і з цього коктейлю пити по 1 ложці тричі на день. І мінеральні води необхідно пити лише за призначенням лікаря.
5. Велосипед – знову ж таки корисно, якщо підійти до цього з розумом і далеко від міста з його газами. Наші коліна не розраховані на велике навантаження під час натискання, вони розраховані на підіймання. Саме тому у професійних велосипедистів спеціальні педалі з зацепами, щоб крутити на підіймання, а не на опускання.
6. Контрастний душ – класно, коли регулярно, кожного дня. Але переважно люди згадують про такий вид душу один раз на місяць — тоді користі від нього менше, ніж шкоди.
7. Йога – чомусь вважають панацеєю. Насправді не більше ніж зарядка і розтяжка. Але зарядку і розтяжку можуть робити лише ЗДОРОВІ люди. Якщо ви вже страждаєте захворюванням хребта, то на голові вам стояти не можна.

АВТОР: Вус Ярослав