Сьогодні порада надзвичайно проста: майте з собою аптечку завжди, а також відвідуйте курси домедичної допомоги.
Ваше здоров’я — у Ваших руках. За ваше здоров’я не переймається ніхто, ні держава, ні депутати, навіть ваш лікар не переймається за вас. Чим далі ви віддаляєтеся від соціуму — в ліс на шашлики, на пляж — тим далі ви віддаляєтеся від благ цього соціуму — швидкої, пожежних, газовиків. Тому чим далі ви забрели, тим більші мають бути ваші знання та склад вашої аптечки…
Одразу ж відповідаю на запитання — ТакТакТак, аптечка повинна бути з вами завжди!!! В машині, на дачі, у човні і навіть у піджаку. І чим більша ваша аптечка і ваші знання — тим більше шансів у вас та ваших близьких вижити у разі екстреної ситуації.
Від чого залежить ваша аптечка? Від ваших знань та вмінь!!! Маючи в аптечці джгут і не вміючи ним користуватися — ваші шанси вижити = 0!)))

Звісно, аптечки бувають різними — автомобільні, туристичні, військові, домашні, офісні.
Те, що продають в аптеках під назвою АПТЕЧКА з ціною 70-100 грн — це не аптечка, а лиш назва. Якщо ви купили собі таку аптечку — знайте, що ви оцінили своє життя в 50 грн. (20 йде на чохол для аптечки).
Хороша аптечка — це аптечка, зібрана вами за допомогою професіонала. Такі аптечки, звісно, дорожчі, але від них буде толк!!!
Опис аптечок  ТУТ!!!

Автор: Вус Ярослав